Sloužíme lidem

Zentiva

Zakládáme si na tom, že zdravotní péče má být právo, nikoli výsada. V dnešní době je důležitější než kdy jindy, aby lidé měli snadný přístup k vysoce kvalitním a dostupným léčivům. Jsme hrdí na to, že naše portfolio značkových generických a volně prodejných léčiv aktivně naplňuje každodenní potřeby zákazníků v oblasti zdravotní péče a zároveň pomáhá vládám po celé Evropě budovat a udržovat udržitelný zdravotnický systém pro všechny.

Stojíme bok po boku se zdravotnickými pracovníky, lékárníky a orgány odpovídajícími za zdravotnické systémy, se kterými sdílíme stejný smysl pro povinnost pomáhat se snižováním nákladů a zlepšovat přístup ke zdravotní péči. Díky průběžnému rozšiřování prodeje na nové trhy a také našim nedostižným pracovníkům dokážeme v Evropě i jinde ve světě poskytovat ještě více léčivých přípravků, které lidé potřebují každý den.

Zentiva

Společnost Zentiva dává prostor svým organizacím v jednotlivých zemích, aby sloužily zákazníkům na míru dle místních potřeb. Zhruba polovina našich trhů funguje v režimu, kdy výběr konkrétního přípravku provádí primárně lékař, zatímco druhá polovina představuje vyváženou kombinaci trhů stojících především na lékárnách a těch s vysokým vlivem veřejných zakázek/velkoobchodu. Proto ke každému trhu přistupujeme individuálně, navazujeme spolupráci s místními partnery a nasloucháme jim, abychom dobře poznali jejich potřeby. Díky průběžnému rozšiřování prodeje na nové trhy a také našim nedostižným pracovníkům dokážeme v Evropě i jinde ve světě poskytovat ještě více vysoce kvalitních a dostupných léčivých přípravků, které lidé potřebují každý den.

B2B – Představujeme vám Zent2U

Podnikání v režimu B2B tvoří základní stavební kámen našeho plánu růstu. Nabízíme nejnižší výrobní náklady v oblasti urologie, kardiologie, onkologie a přípravků proti bolesti a specializujeme se na hormonální a sterilní léčiva a také granulátové technologie. Disponujeme vlastními laboratořemi pro vývoj a také konkurenceschopnými výrobními závody vysoké kvality. Dosahujeme vysoké provozní intenzity, zajišťujeme v tomto režimu více než 80 výrobků ročně a přitom dokážeme těžit ze své mezinárodní regulatorní zkušenosti.

Podrobnější informace naleznete na webové stránce https://www.zent2u.com