Sloužíme lidem

Když se Zentivě daří, více lidí dostane léky, které potřebují.

V roce 2022 jsme dokončili expanzi do Nizozemí a zahájili jsme komerční aktivity v Rakousku. Kromě toho jsme rozšířili naše portfolio volně prodejných léků a doplňků stravy skrze akvizici značek na klíčových trzích střední, východní a západní Evropy.

Dnes působí Zentiva ve 35 zemích se sítí 31 dceřiných společností a 7 poboček. Více než 1 900 členů obchodního týmu slouží každý den lékařům, lékárníkům a dalším pracovníkům ve zdravotnictví. V roce 2022 bylo uvedeno na trh 152 molekul a kombinací, které rozšířily přístup k cenově dostupným a vysoce kvalitním lékům.

PPT

Zent2U – naše B2B služby

Služby B2B jsou středobodem našeho plánu růstu. Jsme lídrem v dostupných léčivech v oblasti kardiologie, urologie, onkologie a neurologie. Specializujeme se také na hormony, sterilní a peletové technologie. Pracujeme na širším přístupu k vysoce kvalitním a cenově dostupným lékům. Prokazujeme vysokou intenzitu operací a převádíme více než 80 produktů ročně. Těžíme z vlastních vývojových kapacit a ze zkušeností s globálními regulacemi.

Zent2U nabízí:

Zent2U nabízí