Kvalitní generika od společnosti Zentiva

Zentiva

VYVÍJÍME

Pokrokem ve výzkumu a vývoji podporujeme inovace, abychom našli nové způsoby distribuce vysoce kvalitních a dostupných léků. Náš mezinárodní tým seskupuje lidi z celé Evropy včetně vědců z průmyslu a akademických partnerů z univerzit.

Naši odborníci využívají špičkové vědecké postupy a používají nejmodernější vybavení v našem výrobním závodě v Praze. Využíváme růst po uplynutí platnosti patentu, podporujeme inovace, protože rozšiřujeme naše komplexní terapeutické portfolio.

Pokračujme pro pacienty vývojem léků s přidanou hodnotou, které inovují zavedené výrobky, zvyšují zkušenosti pacientů s cílem podpořit lepší výsledky.

Zentiva

VYRÁBÍME

Díky rozsáhlé výrobní síti a vlajkovým výrobním závodům v Praze a Bukurešti představují naše výrobní a dodavatelské řetězce hnací sílu generických léků a OTC léků v srdci Evropy. Naše průmyslová stopa poskytuje kapacitu pro spolehlivou výrobu vysoce kvalitních a dostupných léků pro miliony lidí, dodávaných za konkurenční ceny pro naše zákazníky.

Naše výrobní síť a dodavatelské řetězce jsou nezbytné pro zajištění kontinuity zdravotní péče pro velký počet lidí, což je v současnosti důležitější než kdykoliv předtím. Neustále investujeme do modernizace a rozšiřování našich výrobních operací a zároveň zefektivňujeme procesy na optimalizaci produktivity.

Zentiva

POSKYTUJEME

Naším cílem je, že zdravotní péče by měla být právem a ne výsadou. Nyní lidé potřebují lepší přístup k vysoce kvalitním a cenově dostupným lékům, než kdykoliv předtím. Jsme hrdí na to, že naše značkové generické a OTC portfolio aktivně podporuje každodenní potřeby lidí v oblasti zdravotní péče a zároveň pomáhá vládám v celé Evropě při budování udržitelného systému zdravotní péče pro společnost jako celek.

Stojíme bok po boku s odborníky v oblasti zdravotnictví, lékárníky a osobami s rozhodovací pravomocí v oblasti zdravotnictví, máme stejný smysl pro sociální povinnost pomáhat snižovat náklady a zlepšovat přístup ke zdravotní péči. Díky naší neustálé expanzi na nové trhy a našemu vítěznému týmu můžeme dodávat ještě více léků, které lidé potřebují každý den, v Evropě i mimo ni.

Zentiva

PEČUJEME

Společnost Zentiva je hrdá na společenskou odpovědnost, za programy na globální i místní úrovni, které se zaměřují na naše lidi, naše partnery a naši planetu. Růst naší organizace přináší našim lidem nové příležitosti pro naplnění jejich potenciálu a zároveň nás staví do pozice, abychom přilákali ty nejlepší talenty a udrželi tým, abychom zajistili úspěch pro budoucí generace.

Cílem našeho programu PlanetZ, kterým je zvýšení využívání obnovitelné energie v celé naší organizaci, je pomoci vytvořit udržitelnou budoucnost pro všechny.

Snažíme se vychovávat mladé farmaceutických vědců a techniků prostřednictvím iniciativ jako je The Parc a ORBIS, které spojují rostoucí talenty spolu s předními farmaceutickými a akademickými odborníky, přičemž všichni pracují na řešení největších problémů v oblasti zdravotní péče.

Počátky společnosti Zentiva se datují do 15. století

Číst dál