What we offer

Naše mise

Ve společnosti Zentiva všichni společně naplňujeme náš cíl zajišťovat volný přístup k léčivům, na která lidé spoléhají každý den. Dobře víme, že dokážeme měnit svět k lepšímu, pokud se semkneme do jediného nedostižného týmu.

Naše hodnoty

Máme superschopnosti (SuperpowerZ), které nám každý den ukazují správnou cestu. Jsme rychlí, efektivní, v kontaktu, kreativní, inkluzivní a odpovědní a dobře víme, že uplatňováním těchto superschopností při práci dokážeme měnit svět k lepšímu.

Osobní růst

Pomáháme vám objevit váš talent a naplno využít váš potenciál. Náš proces personální analýzy umožňuje průběžné konzultace o vašich přáních, schopnostech a angažování v rámci vlastního růstu. Ve spolupráci s firmou Coursera navíc provozujeme Akademii Zentiva, která nabízí přímou pomoc se vzděláváním a rozvojem.

Platové ohodnocení a benefity

V rámci celé společnosti zajišťujeme spravedlivé a konkurenceschopné platové ohodnocení. Kromě toho nabízíme širokou škálu benefitů a různé celofiremní programy na podporu zdraví a celkové pohody. Zakládáme si na odměňování a oceňování těch, kdo nám nejvíce pomáhají vítězit. #HelpZentivaWin.

Naše firemní kultura

Pokud bychom měli vyzdvihnout jednu přednost z mnoha, byla by to angažovanost našich pracovníků. Všudypřítomné nadšení pro péči o lidi, naše partnery i celou planetu z nás dělá opravdu skvělý tým. Každý z nás ve společnosti Zentiva přispívá k lepší budoucnosti, kdykoli přijde s nějakým novým nápadem nebo se nebojí oznámit případné nepravosti. Angažovanost pravidelně měříme a jsme hrdí na to, že více než 90 % našich pracovníků se aktivně účastní našeho pravidelného průzkumu Heartbeat.

Flexibilita při práci

Při svém boji s pandemií nemoci COVID-19 jsme se mnohému naučili. Jako společnost jsme se museli přizpůsobit nastalé situaci, jako tým jsme se museli naučit novým způsobům práce i vzájemné spolupráce. Z této krize jsme vyšli ještě silnější a přeměnili ji na příležitost k dalšímu rozvoji. V současné době se snažíme vyjít pracovníkům vstříc, zůstat společně v kontaktu a umožňovat flexibilitu pracovního režimu v co největší možné míře.