Vyvíjíme léčiva

Zentiva

Věnujeme se výzkumu a vývoji, abychom podpořili inovace a dokázali tak objevovat nové a stále lepší způsoby poskytování vysoce kvalitních a dostupných léčiv. Náš mezinárodní tým zahrnuje pracovníky z celé Evropy, včetně vědců z oboru a akademických partnerů z řady evropských univerzit.

Naši odborníci staví na špičkových vědeckých poznatcích a ke své práci využívají nejmodernější vybavení našeho prvotřídního výzkumného pracoviště v Praze. Využíváme příležitostí, které nastávají po skončení platnosti aktuálních patentů, a s pomocí intenzivních inovací dále rozšiřujeme své obsáhlé léčebné portfolio.

Přejeme si sloužit našim zákazníkům co možná nejlépe, a proto vyvíjíme léčiva s přidanou hodnotou spočívající v inovování již zavedených přípravků – díky tomu dokážeme zajistit kvalitnější pacientskou zkušenost a přispívat k lepším výsledkům léčby.


Náš program Inovace otevřené všem

Poskytujeme možnost spojit se přímo s námi a zaslat nám návrhy na inovace – rozšiřujeme tím zásobárnu nápadů, ze které můžeme čerpat při vývoji budoucích léčiv s přidanou hodnotou.
Přemýšlíte, jak vylepšit stávající léčiva? Máte pocit, že některé potřeby pacientů zůstávají nenaplněné? Objevili jste možnost, jak zjednodušit způsoby podávání léčiv a zlepšit dodržování zdravotnických pokynů ze strany pacientů? Existuje celá řada oblastí, kde můžeme spojit síly a vytvořit léčiva s přidanou hodnotou pro naše pacienty. Podrobnější informace naleznete na webové stránce https://www.zentiva.com/contact/open-innovation-zentiva.

The Parc

Společnost Zentiva je zakládajícím členem platformy The Parc specializované na farmaceutický výzkum, která nabízí postgraduální program postavený na spolupráci partnerů z akademické a soukromé sféry. Účastníkům umožňuje řešit skutečné problémy z praxe přímo související se zásadními výzvami dnešní doby a následně realizovat výsledky ve formě skutečných výrobků!