Vyvíjíme léčiva

Zentiva má dvě výzkumná a vývojová centra se sídlem v Praze a v Ankleshwaru. Náš výzkumný a vývojový tým používá špičkové metodiky k vývoji a aktivnímu řízení životního cyklu účinných látek, podporuje inovace ve formulaci léčivých přípravků a přináší bioekvivalentní léčiva s přidanou hodnotou. Interní schopnost je posilována sítí akademických partnerství včetně stěžejního programu „The Parc“ a „Programu otevřených inovací“.

O The Parc

Zentiva je zakládajícím členem The Parc (The Pharmaceutical Applied Research Center), farmaceutické výzkumné platformy nabízející postgraduální program, který je založen na spolupráci mezi akademickými a průmyslovými partnery. Umožňuje nám řešit skutečné problémy přímo spojené s některými stěžejnými výzvami ve zdravotnictví a implementovat výsledky do skutečných produktů.

O našem Programu otevřených inovací

Naši odborníci pokračují ve zkoumání nových způsobů, jak zlepšit současné farmaceutické produkty, zjednodušit administrativu, zvýšit compliance pacientů a zachovat zdravotní péči dostupnou pro každého. Inovace znamená spolupráci a my bychom rádi spojili síly s těmi, kteří mají stejné odhodlání a kladou si stejné otázky jako my. S naším Programem otevřených inovací můžeme společně dosáhnout rozdílu.

 

Bioekvivalentní léky s přidanou hodnotou (Value Added Medicines)

Přejeme si sloužit našim zákazníkům co možná nejlépe, a proto vyvíjíme léčiva s přidanou hodnotou spočívající v inovování již zavedených přípravků. Díky tomu dokážeme zajistit kvalitnější pacientskou zkušenost a přispívat k lepším výsledkům léčby. Zjistěte o lécích s přidanou hodnotou více v našem videu.