Testimonies

SLOUŽÍME LIDEM

Seznamte se s Yavorem Kacharovem, manažerem dodavatelského řetězce Zentiva Bulharsko


“Jako manažer dodavatelského řetězce pro trh v Bulharsku spolu se svým týmem zodpovídám za vše, co souvisí s dodavatelským řetězcem, za operace na straně trhu, prognózování poptávky, údržbu kmenových dat a také logistiku a skladové operace.

Naším úkolem je zajišťovat, abychom včas a v plném rozsahu dodávali všechny naše léky a dělali maximum pro zajištění plného přístupu k našim terapiím na trhu.

Náš tým spolupracuje se všemi místními funkcemi a napříč organizací, a je důležitým spojovacím prvkem pro společnost. S více než desetiletými zkušenostmi v oblasti řízení dodavatelského řetězce, launch managementu, projektového managementu a prognózování poptávky mohu říci, že Zentiva je tím správným místem pro mě. Mohu zde realizovat své profesionální ambice s vědomím, že svým úsilím pomáhám naplňovat potřeby našich pacientů."

VYVÍJÍME LÉČIVA
Díky pokroku ve výzkumu a vývoji podporujeme inovace a nacházíme nové způsoby dodávání vysoce kvalitních a cenově dostupných léků. Náš mezinárodní tým sdružuje lidi z celé Evropy, včetně průmyslových vědců a akademických partnerů z univerzit po celé Evropě.

Seznamte se s Jiřím Václavíkem, vedoucím projektového řízení ve společnosti Zentiva – Česká republika


Jiri Vaclavik - Zentiva

“Jsem původem chemik, který se trochu dotkl i ekonomie. Jakmile jsem se začal poohlížet po svém prvním zaměstnání, oddělení vývoje v Zentivě zrovna hledalo projektového manažera. Jsem dodnes vděčný, že mi společnost Zentiva dala příležitost dělat tuto práci, která zahrnovala všechno, co jsem v pracovním životě chtěl dělat a zároveň co jsem dělal rád – vedení a koordinace v oblasti výzkumu a vývoje se špetkou byznysu. Postupem času jsem se přesvědčil, že se na této pozici dá naučit ještě mnohem více. Po nějaké době v roli projektového manažera jsem se před dvěma lety přesunul k řízení tohoto oddělení. Vzhledem k povaze farmaceutického průmyslu musíme dodržovat mnoho předpisů a postupů, ale zároveň je zde ohromný prostor pro kreativitu a osobní rozvoj. Pro mě osobně je taky důležité, aby měla práce smysl – a zde věřím, že vývoj inovativních a dostupných léků pro pacienty napříč Evropou opravdu smysl má. Moc mě těší být u toho! Na konci bych dodal ještě jednu důležitou věc: (nejen) v práci je to o lidech a kolektiv u nás v Zentivě je úžasný!"

VYRÁBÍME LÉČIVA
Náš průmysl nám dává možnost spolehlivě vyrábět vysoce kvalitní a dostupné léky pro miliony lidí. To vše díky našim závodům v Praze, Bukurešti a Ankleshwaru, a také ve spolupráci s našimi partnery z externí výrobní sítě, kterou jsme vybudovali.

Seznamte se s Ayushi Tewari, vedoucí pro zajišťování kvality léčiv ve společnosti Zentiva – Indie


"Svou dynamikou se Zentiva etablovala mezi významnými hráči farmaceutického průmyslu.
Díky kladnému postoji k učení a neustálému růstu nyní vyrábíme a podáváme vysoce kvalitní a dostupné léky ve více než 40 zemích světa, a to vše díky nejmodernějším zařízením a skvělým lidem. Zentiva nadále investuje do svých zaměstnanců, protože to oni jsou klíčem k našemu úspěchu. Všichni využíváme naše SuperpowerZ k dosažení nových cílů.

Jako Quality Officer jsem zodpovědná za to, že budou všechny léky, které opustí naši výrobu v Ankleshwaru, odpovídat těm nejvyšším standardům kvality a splňovat požadavky našich zákazníků a pacientů."

STARÁME SE
Podporujeme naše výrobní a komerční týmy, aby byly co nejlepší. Máme silnou pozici, štíhlou a plochou organizační strukturu, a důsledně si stanovujeme priority. Každý den se řídíme našimi SuperpowerZ – jsme rychlí, efektivní, propojení, kreativní, inkluzivní a zodpovědní.

Seznamte se s Janet Lewis, vedoucí vědecké oblasti ve společnosti Zentiva – Spojené království


Janet Lewis, Head of Scientific Affairs Zentiva UK

“Vystudovala jsem chemii a ekonomii. Když jsem hledala své první zaměstnání, vývojové centrum Zentivy zrovna shánělo projektového manažera. Jsem velmi ráda, že mi společnost dala příležitost dělat práci, která pokrývala přesně to, co jsem chtěla – koordinovat a vést, být součástí výzkumu a vývoje a mít přesah do podnikání. Během své práce jsem se toho spoustu naučila, začala jsem jako projektová manažerka, a nyní již druhým rokem vedu oddělení PM. Je to zajímavá, složitá práce plná nových výzev, která mi však dává velký prostor pro kreativitu a osobní rozvoj. Je zásadní, aby pro mě práce byla smysluplná, a domnívám se, že vývoj inovativních a dostupných léků pro pacienty v Evropě i mimo ni toto kritérium splňuje. Jsem velmi hrdá, že jsem toho součástí! A v neposlední řadě – lidé ve společnosti Zentiva jsou prostě fantastičtí! Můj tým je zodpovědný za registraci našich marketingových povolení, zajištění kvality našich léků a příslušných operací, či sledování bezpečnosti našich léčivých přípravků při používání a poskytování lékařské a technické podpory obchodu, zákazníkům a v neposlední řadě i pacientům. Staráme se o to, aby byly léky bezpečné, kvalitní a účinné. Jsem pyšná na to, že mohu pracovat pro Zentivu, protože vím, že to, co ve své práci dělám každý den, pomáhá pacientům a přináší dostupné léky. “

Stáže

Seznamte se s Emer O´Mara, stážistkou v oddělení Komunikace v Zentivě


Hana Kratochvilova

Svou stáž v Zentivě jsem zahájila v srpnu 2022. Studuji obor mezinárodní komunikace a hledala jsem příležitost ve společnosti, která oceňuje inovace a která mi poskytne příležitost k růstu.

Zentiva byla moje první volba. Během stáže jsem měla k dispozici podporu, díky které jsem se mohla plně začlenit do týmových aktivit. Zároveň jsem dostala důvěru pracovat na reálných projektech a to v reálných rolích. Mohla jsem tak spolupracovat s kvalifikovanými odborníky napříč různými odděleními Zentivy v různých zemích. Zentiva mi nabídla skvělé prostředí pro rozvoj mých dovedností v oblasti copywritingu, tvorby obsahu a projektového řízení, a to jak v externí, tak v interní komunikaci.

Během své stáže jsem se vždy cítila jako plnohodnotný člen komunikačního týmu, moje práce byla oceňována a věděla jsem, že přispívám k poslání Zentivy. Jsem přesvědčená, že to, co jsem se v Zentivě naučila, mi pomůže v mé další profesionální kariéře. Za své zkušenosti v takovém #WinningTeam jsem velmi vděčná.