Svědectví

VYVÍJÍME LÉČIVA
Díky pokroku ve výzkumu a vývoji podporujeme inovace, abychom našli nové způsoby dodávání vysoce kvalitních a cenově dostupných léků. Náš mezinárodní tým sdružuje lidi z celé Evropy, včetně průmyslových vědců a akademických partnerů z univerzit v celé Evropě.

Seznamte se s Jiřím Václavíkem, ředitelem projektového řízení ve společnosti Zentiva – Česká republika


Jiri Vaclavik - Zentiva

“Moje akademické vzdělání je v chemii a ekonomii. Když jsem byl připraven na své první zaměstnání, vývojové centrum Zentivy hledalo projektového manažera. Jsem velmi rád, že mi společnost dala příležitost dělat práci, která pokrývala přesně to, co jsem zamýšlel a dělal rád - koordinovat a vést, stále blízko výzkumu a vývoje a s nádechem podnikání. A na cestě se toho dalo ještě hodně naučit. Poté, co jsem začal jako projektový manažer, nyní dva roky vedu oddělení PM. Práce je bohatá, složitá a náročná. Existuje mnoho struktur (podle definice v tomto odvětví), ale také velký prostor pro kreativitu a osobní rozvoj. Navíc pro mě musí být práce smysluplná a v tomto ohledu se domnívám, že vývoj inovativních a dostupných léků pro pacienty v Evropě i mimo ni je zcela obohacující. Jsem velmi hrdý, že mohu být součástí tohoto! A v neposlední řadě: v práci jsou rozdíl - lidé - tým v Zentivě je prostě fantastický!"

VYRÁBÍME LÉČIVA
Naše průmyslová stopa poskytuje schopnost spolehlivě vyrábět vysoce kvalitní a dostupné léky pro miliony lidí, kterým sloužíme. Dodáváme to s vlastními vlajkovými loděmi v Praze, Bukurešti a Ankleshwaru a také s našimi partnery z externí výrobní sítě, kterou jsme vybudovali.

Seznamte se s Ayushi Tewariovou, vedoucí pro zajišťování kvality léčiv ve společnosti Zentiva – Indie


"Díky své dynamické kultuře pracovišť se Zentiva etablovala mezi významnými farmaceutickými průmysly.
Díky neustálému učení a rostoucímu postoji Zentivy nyní vyrábíme a podáváme vysoce kvalitní a dostupné léky ve více než 40 zemích. Naše nejmodernější zařízení poháněná vášnivými lidmi z nás dělají klíčového hráče ve farmaceutickém průmyslu.

Zentiva nadále investuje do svých lidí, protože jsou základním kamenem našeho úspěchu. Všichni využíváme naši SuperpowerZ k dosažení nových výšin v pozitivním, kreativním a inovativním prostředí.

Jako referent pro kvalitu je mým cílem zajistit, aby všechny léky, které opouštějí naše stránky v Ankleshwaru, odpovídaly našim nejvyšším standardům kvality a aby splňovaly požadavky našich zákazníků a pacientů."

SLOUŽÍME LIDEM
Stojíme bok po boku se zdravotnickými pracovníky, lékárníky a osobami s rozhodovacími pravomocemi v oblasti zdravotnictví, protože máme stejný smysl pro sociální povinnost pomáhat snižovat náklady a zlepšovat přístup ke zdravotní péči. Díky našim pokračujícím investicím do výroby, na nové trhy a do širšího portfolia můžeme dodat více léků lidem, na kterých jsou závislí, v Evropě i mimo ni.

Seznamte se s Hannou Kolisnykovou, ředitelkou oddělení pro veřejné zakázky a obchodní vztahy a manažerkou prodeje ve společnosti Zentiva – Ukrajina


Hanna Kolisnyk, Head of Tender and Trade Dep, Sales Manager, Zentiva Ukraine

“Jako vedoucí oddělení tendru a obchodu ve společnosti Zentiva je mým cílem neustálá a nepřetržitá dostupnost produktů v lékárnách, které odpovídají potřebám pacientů.

S více než 15 lety zkušeností ve farmaceutickém průmyslu mohu říci, že dostupnost produktů je jen špičkou ledovce. Je výsledkem důkladného plánování, komplexního vývoje strategie a zdlouhavého vyjednávání s klienty.

Práce ve společnosti Zentiva mi přináší velkou hrdost, protože pracuji s týmem vášnivých a ambiciózních profesionálů v nejmodernějších zařízeních, která nám umožňují dívat se do budoucnosti s důvěrou.

Tyto silné a důvěryhodné vztahy s kolegy, partnery a klienty vytvářejí zdravé prostředí, které podporuje dokonalost prostřednictvím vlastního rozvoje a angažovanosti týmu. Tímto způsobem dosahujeme svých cílů."

PODNIKÁME ODPOVĚDNĚ
Podporujeme naše týmy v průmyslových a komerčních provozech, aby byly co nejlepší. Děláme to tak, že si uvědomujeme naši silnou správu, máme štíhlou a plochou organizaci a důsledně stanovujeme priority. Každý den žijeme svou SuperpowerZ toho, že jsme rychlí, štíhlí, propojení, kreativní, inkluzivní a zodpovědní.

Seznamte se s Janet Lewisovou, ředitelkou pro vědecké záležitosti ve společnosti Zentiva – Spojené království


Janet Lewis, Head of Scientific Affairs Zentiva UK

“Moje akademické vzdělání je v chemii a ekonomii. Když jsem byl připraven na své první zaměstnání, vývojové centrum Zentivy hledalo projektového manažera. Jsem velmi rád, že mi společnost dala příležitost dělat práci, která pokrývala přesně to, co jsem zamýšlel a dělal rád - koordinovat a vést, stále blízko výzkumu a vývoje a s nádechem podnikání. A na cestě se toho dalo ještě hodně naučit. Poté, co jsem začal jako projektový manažer, nyní dva roky vedu oddělení PM. Práce je bohatá, složitá a náročná. Existuje mnoho struktur (podle definice v tomto odvětví), ale také velký prostor pro kreativitu a osobní rozvoj. Navíc pro mě musí být práce smysluplná a v tomto ohledu se domnívám, že vývoj inovativních a dostupných léků pro pacienty v Evropě i mimo ni je zcela obohacující. Jsem velmi hrdý, že mohu být součástí tohoto! A v neposlední řadě: v práci jsou rozdíl - lidé - tým ve společnosti Zentiva je prostě fantastický! Jsem vedoucím vědeckých záležitostí společnosti Zentiva UK. Můj tým je zodpovědný za registraci našich marketingových povolení, zajištění kvality našich léků a operací, sledování bezpečnosti našich léčivých přípravků při používání a poskytování lékařské a technické podpory obchodu, zákazníkům a nakonec i pacientovi. Podporujeme podnikání tím, že zajišťujeme, aby léky, které poskytujeme pacientům, měly správnou bezpečnost, kvalitu a účinnost. Můj tým pracuje napříč firmou, abychom zajistili dodržování předpisů a kvalitu našich léků pro pacienty. Jsem hrdý na to, že mohu pracovat pro Zentivu, protože vím, že to, co ve své práci dělám každý den, pomáhá podporovat pacienty a přinášet do NHS dostupné léky. “

STÁŽE

Seznamte se s Hanou Kratochvílovou, stážistkou ve společnosti Zentiva – Česká republika


Hana Kratochvilova

Svou profesní cestu Zentiva jsem zahájil v prosinci 2020. Jako student vzdělávání dospělých a HR jsem hledal společnost s otevřenými lidmi, která by dala mladému člověku šanci růst.
Proto byla Zentiva skvělou volbou. Během své praxe HR Trainee jsem mohl dělat „skutečné“ věci - nejen pomáhat s úkoly, které nikdo jiný dělat nechtěl, což považuji za velmi důležité.
Naše společnost mi nabídla skvělé prostředí pro rozvoj mých náborových schopností, účast na nástupu nováčků a nakonec jsem byl zodpovědný za složitější věci, jako je vytváření našeho globálního zpravodaje.

V rámci své stáže jsem se vždy cítil jako skutečný člen HR komunity, jejíž práce je oceňována a není skryta v koutě. Nakonec jsem dostal příležitost ukončit svoji stáž o 5 měsíců dříve a stal jsem se juniorským HR generálem na základě řádné smlouvy. Jsem šťastný, že jsem se rozhodl pracovat pro Zentivu a že mohu být součástí #WinningTeamu od samého začátku!