Zprávy ze společnosti Zentiva

Zentiva

4. dubna 2019    /   

Společnost Zentiva získala ocenění Korporátní akce roku

PRAHA – 4. dubna 2019: Společnost Zentiva získala prestižní ocenění Korporátní akce roku 2018 v rámci jubilejního, desátého ročníku udílení ocenění kongresovým ambasadorům - Ambassador Awards Evening.

Ocenění v kategorii Korporátní akce roku získala společnost Zentiva za uspořádání manažerského setkání Leadership Meeting v listopadu roku 2018. Leadership Meeting propojil 150 manažerů a manažerek společnosti Zentiva z 18 zemí Evropy měsíc poté, co se společnost Zentiva oddělila od Sanofi.

Ines Windisch, Head of Corporate Affairs & Human Resources a organizátorka setkání, k ocenění řekla: “Získání ocenění mne velmi potěšilo a poctilo. Setkání Leadership Meeting pro nás v loňském roce bylo jedním z klíčových milníků při představování naší nové Zentivy zaměstnancům a sladění způsobů spolupráce v nové éře nezávislosti naší společnosti.
I když jsme zvyklí organizovat mnoho akcí, tato byla velmi speciální právě díky změnám v naší společnosti, novému týmu, nové agentuře a nové lokaci. Prostřednictvím našich akcí sdílíme nadšení, energii a snahu vykouzlit úsměv na tvářích účastníků jak při akci tak při vzpomínání na společné okamžiky
.”


Společnost GUARANT International má velkou radost, že měla příležitost organizovat tak zajímavou akci, jako byl Leadership Meeting Zentivy. Setkání různých národností v Praze podpořené nejmodernějšími technologiemi nám přineslo nejen mnoho zkušeností, ale nyní i prestižní ocenění Korporátní akce roku,“ říká generální ředitel GUARANT International Luděk Vocílka.


O společnosti Zentiva

V rámci společnosti Zentiva se snažíme o to, aby zdravotní péče byla právem, nikoliv výsadou. Víc než kdykoliv v minulosti lidé potřebují lepší přístup ke zdravotní péči.

V dnešní době pak každodenní řešení, na která se všichni spoléháme, skutečně představují zásadní základ zdravého života. Společnost Zentiva pracuje pro občany Evropy. Společně se zdravotnickými odborníky, lékárníky a osobami s rozhodovací pravomocí v rámci zdravotnického systému i my cítíme závazek v oblasti snižování nákladů i lepšího přístupu ke zdravotní péči.

Díky 2 500 zaměstnancům v celé Evropě a 2 výrobním závodům v Praze a Bukurešti usilujeme o prvenství v oblasti generických a OTC přípravků, abychom lépe podporovali každodenní potřeby lidí v oblasti zdravotní péče.

O ocenění Ambassador Awards Evening

Ambassador Awards Evening je prestižní akce, během které jsou oceňováni renomovaní čeští vědci, profesoři, lékaři a další špičkoví odborníci, kteří zastupují Českou republiku a Prahu v mezinárodních odborných asociacích, a významnou měrou se zasloužili o konání odborných akcí právě v české metropoli. Slavnostní večer pořádá organizace Prague Convention Bureau v rámci svého Ambassador Programu. Ten byl spuštěn u příležitosti prvního předávání cen dne 18. února 2010.

O společnosti GUARANT International

GUARANT International spol. s r.o. je přední české poskytovatel kongresových a konferenčních služeb, který v tomto odvětví působí od roku 1991. Ročně organizuje 60-80 akcí v České republice i ve světě.

IDEAS by GUARANT International pořádá akce pro korporátní klienty a synergické výhody firmy GUARANT International mu umožňují efektivně využívat řešení z kongresového průmyslu pro korporátní zákazníky.

Kontakt pro média:

Lucie Šabíková
Communications Manager CZ & SK
ZENTIVA k.s.
U Kabelovny 130 – 102 37 Prague 10 – Czech Republic
Cell: (+420) 601 551 674
E-mail: lucie.sabikova@zentiva.com