Zprávy ze společnosti Zentiva

Společnost Zentiva byla opět vyhlášena nejlepším zaměstnavatelem v České republice

Mladí lidé znovu zvolili společnost Zentiva nejprestižnějším zaměstnavatelem v sektoru zdravotní péče a farmacie v soutěži TOP zaměstnavatel v Praze. O pořadí nejžádanějších společností a institucí rozhoduje svým hlasováním sdružení studentů a absolventů škol.

Cílem každoročně pořádané ankety „TOP zaměstnavatel“ je poskytovat studentům před ukončením studia informace o společnostech, které jsou považovány za nejlepší zaměstnavatele. V rámci tohoto programu byla v loňském roce vytvořena nová kategorie „Zdravotní péče a farmacie“. Z výsledků za oba roky vyplývá, že společnost Zentiva je považována za zdaleka nejprestižnějšího zaměstnavatele ve farmaceutickém průmyslu.

„Toto ocenění pro nás má mimořádný význam. Mladí vědečtí pracovníci jsou významnou součástí našeho týmu a jejich zájem o naši společnost nás těší,“ říká Filip Hrubý, tiskový mluvčí společností Sanofi a Zentiva v České republice.

„Jsem rovněž rád, že pro studenty je tato oblast stále atraktivní. Už mnoho let v úzké spolupráci s mnoha vysokými školami děláme vše pro to, abychom podpořili mladé talenty,“ dodává Filip Hrubý

V soutěži hlasovalo 10 413 vysokoškolských studentů s nejlepšími studijními výsledky.

Konečné výsledky kategorie „Zdravotní péče a farmacie“:

  1. Sanofi / Zentiva
  2. Fakultní nemocnice
  3. Bayer
  4. AGEL
  5. Ústřední vojenská nemocnice

Aktualizace: 10 února 2017

Společnost Zentiva je třetím * největším a nejrychleji rostoucím výrobcem generik v Evropě.