Nacházíte se zde:   Hlavní stránka » Kariéra » Studentské a postgraduální programy » Neplacená praxe


Neplacená praxe


Jste vysokoškolák? Zajímá Vás farmacie a chtěli byste přenést Vaše teoretické znalosti do praxe? Pak neváhejte a přihlaste se na Vaši povinnou praxi k nám!

Společnost Zentiva umožňuje studentům vysokých škol farmaceutického, chemického a technologického zaměření absolvovat krátkou praxi po dobu letních měsíců. Během této praxe se Vám budou věnovat naši kolegové a prakticky Vás zasvětí do práce u nás v Zentivě. Praxe je zabezpečena třístrannou dohodou mezi námi, Vaší školou a Vámi. Smlouvu vyhotovíme a na Vás je pak zajištění podpisu odpovědné osoby na Vaší škole (referent, vedoucí katedry, garant…). Pak už jen zbývá absolvovat vstupní zdravotní prohlídku u nás ve zdravotním středisku a můžete začít!

Pro úspěšné přihlášení Vás prosíme o pečlivé vyplnění dotazníku, kde správně zadáte informace o Vás a Vašich požadavcích. Uzavírka přihlášek je 30. dubna 2017. Po tomto termínu již nebude možné se na praxi v roce 2017 přihlásit.

Všechny další informace ohledně praxí se dozvíte při přijetí.

Oblast praxe*: (Vyberte max. 3 oblasti)


Kontaktní údaje*:
Jsem studentem školy*:
Obor studia*:
Praxe*: (Vyberte druh praxe, délku praxe v týdnech/měsících a předpokládaný měsíc/měsíce, kdy byste chtěli praxi absolvovat)

Poslední aktualizace: 3.1.2017


[ ↑ K obsahu ↑ ]