Nacházíte se zde:   Hlavní stránka » Kariéra » Práce v Zentivě


Práce v Zentivě

Cílem Zentivy je stát se jednou z největších generických společností. Jako rychle rostoucí firma hledáme talentované a ambiciózní jedince, kteří napomohou rozvoji společnosti a umožní nám plnit stanovené cíle. Je nám jasné, že základem úspěchu jsou naši zaměstnanci, jejich nasazení a oddanost společnému dílu.


V Zentivě pomáháme každému zaměstnanci v profesionálním i osobním růstu. Nabízíme dynamické, pozitivní a motivující prostředí, v němž se daří inovacím i sdílení získaných vědomostí a dovedností. ZentivaPoužíváme moderní informační systémy pro řízení lidských zdrojů a aplikace zaměřené na podporu výkonnosti pracovních procesů v nejrůznějších oblastech (nábor nových zaměstnanců, výkon, odměňování, výcvik a osobní rozvoj, plánování a analýzy apod.). V rámci skupiny Sanofi se Zentiva účastní strategických globálních iniciativ v oblasti řízení lidských zdrojů a programů podporujících organizační model „One company, One HR“.

V Zentivě fungují antidiskriminační mechanismy, do nichž se promítají principy vzájemného respektu a solidarity.

Chcete-li zjistit, jak se stát součástí úspěšné organizace investující do svých zaměstnanců, zlepšující kvalitu života pacientů a tím přispívající k lepší budoucnosti, jsou následující informace určeny právě vám.

Poslední aktualizace: 4.3.2013 13:30 


[ ↑ K obsahu ↑ ]