Nacházíte se zde:   Hlavní stránka » Kariéra » Studentské a postgraduální programy


Studentské a postgraduální programy


Každoročně studentům nabízíme možnost absolvování povinných praxí či brigád. Spolupracujeme se studenty také na tvorbě jejich bakalářských, diplomových či rigorózních prací, ať už ve formě konzultace či při tvorbě oponentury.


Pro studenty otevíráme také postgraduální programy ve spolupráci s vysokými školami. Řada absolventů postgraduálních programů poté nalezne v Zentivě své pracovní uplatnění.


Velmi úzce spolupracujeme s vysokými školami a připravujeme pro studenty nejrůznější vzdělávací programy:


  • vzdělávací stáže (organizované ve spolupráci s vysokými školami)
  • odborné přednášky na školách
  • Dny Zentivy
  • tematické workshopy

Mezi naše největší partnery patří především Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové, Farmaceutická fakulta Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně, Farmaceutická fakulta Univerzity Komenského v Bratislavě, či VŠCHT v Praze. Ze středních škol spolupracujeme hlavně s Masarykovou střední školou chemickou a VOŠZ a SZŠ Praha.


Logo ocenění Universum Awards, v němž byl zveřejněn žebříček Top 100 IDEAL Employers

Dne 6. února 2014 proběhlo slavnostní vyhlášení cen Universum Awards, v němž byl zveřejněn žebříček „Top 100 IDEAL Employers“. Vyhlašování cen předcházel rozsáhlý průzkum, jehož cílem bylo ohodnotit společnosti působící v České republice na základě preferencí studentů českých vysokých škol a univerzit. Společnost Zentiva se může pyšnit prvním místem v oblasti přírodních věd. Pevně věříme, že toto prvenství obhájíme i v příštím roce.


Chcete-li pracovat pro Zentivu ve kterékoliv zemi jejího působení, neváhejte a navštivte sekci věnovanou pracovním příležitostem zentiva.jobs.cz. V naší nabídce najdete také pozice, které jsou vhodné pro čerstvé absolventy.


Můžete nás také kontaktovat a my vám velmi rádi odpovíme na jakékoliv další dotazy.
HR Ředitelka Anna Hudáková při převzetí ceny Universum Awards Předávání cen Prix Sanofi 2014 studentům Výherci Studentské vědecké konference 2014
Odborná přednáška, Brno Odborná přednáška, Hradec Králové Studentská praxe v Zentivě

Poslední aktualizace: 31.5.2016 12:07 


[ ↑ K obsahu ↑ ]