Nacházíte se zde:   Hlavní stránka » O nás


O nás

Zentiva, generická platforma společnosti Sanofi, je třetí největší a rychle rostoucí generickou firmou v Evropě. Její historie sahá až do 15. století a na trhu s generickými přípravky má velmi dobré jméno. Kráčí v čele vývoje moderních, cenově dostupných léků.


Zentiva

V současné době působí na 50 trzích s celkovou populací více než miliardy lidí. Zentiva zastává vedoucí postavení v řadě zemí, např. na trzích v České republice, v Rumunsku či v Turecku je farmaceutickou jedničkou. Kromě toho úspěšně expanduje na další mezinárodní trhy.

Klíčem k úspěchu jsou pevné a dobré vztahy s důležitými obchodními partnery, lékaři, lékárnami i pacienty. Cílem Zentivy je poskytovat generické přípravky a také umožnit přístup k mnohým vzdělávacím a podpůrným programům.

Produktové portfolio pokrývá celou řadu hlavních terapeutických oblastí. Mezi hlavní produktové skupiny patří léky pro léčbu infekcí a kardiovaskulárních onemocnění, analgetika, přípravky pro léčbu onemocnění centrální nervové soustavy, gastrointestinální přípravky a přípravky zaměřené na zdraví ženy.

Ve střední a východní Evropě Zentiva provozuje tři velké výrobní závody, díky nimž může rychle a efektivně vyrábět a distribuovat své produkty na všechny své trhy. Při výrobě i distribuci dodržuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Moderní špičkové provozy zaměstnávají téměř 3000 lidí a ročně produkují na 440 milionů balení. Zentiva je tak jedním z největších farmaceutických výrobců v Evropě, co se objemu výroby týče.

Zentiva poskytuje cenově dostupné a spolehlivé léky pacientům i poskytovatelům zdravotní péče po celé Evropě a proto se stává klíčovým prvkem strategie společnosti Sanofi. www.sanofi.com

Společnost Zentiva je členem koncernu Sanofi.

Poslední aktualizace: 7.12.2016 15:01 


[ ↑ K obsahu ↑ ]